PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha7) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Overview
sl: Pregled

en: Search
sl: Išči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve
