PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி
