PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha7) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Plain
vi: Đơn giản

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Are you sure?
vi: Bạn chắc chưa?

en: Available fields
vi: Trường sẵn sàng

en: exposed
vi: đã trình bày
