Translation template extractor (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri

en: Extract
eu: Erauzi

en: Multilanguage
eu: Hizkuntz aniztasuna

en: Dates
eu: Datak

[ctx: Dates]
en: one day | @count days
eu[0]: egun bat
    @count egunak
    kontextuan: Datak
