Translation template extractor (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Not available
pt: Indisponível

en: You should select a component to export.
pt: Deve selecionar um componente para exportar

en: Multilanguage
pt: Vários idiomas

en: Dates
pt: Datas

en: Help called
pt: Chamada de ajuda

en: This is some help
pt: Esta é alguma ajuda

[ctx: Context support]
en: Test context
pt: Contexto de teste
