Translation template extractor (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Extract
fa: استخراج

en: Translation template extractor
fa: استخراج کننده قالب ترجمه

en: Interface text translatability
fa: قابلیت ترجمه متون رابط کاربری

en: Multilanguage
fa: چند زبانه

en: Dates
fa: تاریخ‌ها
