Translation template extractor (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Not available
lt: Negalima

en: Multilanguage
lt: Daugiakalbystė

en: Dates
lt: Datos

[ctx: Context 'support]
en: Test context
lt: Testuoti kontekstą

[ctx: Context support]
en: Test context
lt: Testuoti kontekstą
