Translation template extractor (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Not available
pl: Niedostępny

en: Language independent template
pl: Szablon niezależny względem języka

en: Template file for !langname translations
pl: Szablon dla języka !langname

en: Template language
pl: Język szablonu

en: Export a language independent or language dependent (plural forms, language team name, etc.) template.
pl: Eksportuje niezależny względem języka szablon lub szablon w konkretnym języku (uwzględnia liczby mnogie, nazwę zespołu tłumaczy, itd.).

en: Include translations
pl: Dołącz istniejące tłumaczenia

en: Include translations of strings in the file generated. Not applicable for language independent templates.
pl: W wyeksportowanym pliku będą załączone istniejące tłumaczenia tekstów. Nie ma zastosowania w przypadku generowania szablonów tłumaczeń niezależnych względem języka.

en: Extract
pl: Wydobądź

en: Generates output from all files found in this directory.
pl: Wydobądź teksty do tłumaczenia ze wszystkich plików znalezionych w katalogu.

en: Translation template extractor
pl: Generator szablonów tłumaczeń

en: Provides a web interface and an API to extract translatable text from the sources of installed components.
pl: Dostarcza interfejs użytkownika oraz funkcje API służące do wydobywania tekstów nadających się do tłumaczenia z plików kodu źródłowego zainstalowanych komponentów.

en: This page allows you to generate translation templates for module and theme files. Select the module or theme you wish to generate a template file for. A single Gettext Portable Object (Template) file is generated, so you can easily save it and start translation.
pl: Ta strona pozwala na wygenerowania szablonów tłumaczeń dla modułów oraz plików skórek. Wybierz moduł lub skórkę dla którego chcesz wygenerować szablon. Wygenerowany zostanie pojedynczy plik "*.po[t] - Gettext Portable Object [Template]", tak abyś mógł go następnie w prosty sposób nagrać oraz zacząć tłumaczenie.

en: You should select a component to export.
pl: Powinieneś wybrać element do wyeksportowania.

en: Extract from %name in the %directory directory
pl: Wydobądź teksty do tłumaczenia z %name z katalogu %directory

en: Extract from all in directory "@directory"
pl: Wydobądź teksty do tłumaczenia z całego katalogu "@directory"

en: To extract from a single component in this directory, choose the desired entry in the fieldset below.
pl: Aby wydobyć teksty z pojedynczego elementu w katalogu, wybierz żądany element spośród dostępnych poniżej.

en: Directory "@directory"
pl: Katalog "@directory"

en: Extract from %name
pl: Wydobądź teksty do tłumaczenia z %name

en: Extract from files named %pattern in the %directory directory.
pl: Wydobądź teksty do tłumaczenia z plików w formacie %pattern znajdujących się w katalogu %directory.

en: Interface text translatability
pl: Przetłumaczalność tekstu interfejsu

en: PHP tokenizer for Translation template extractor
pl: Generator wzorców PHP dla modułu Translation template extractor

en: The <a href="@tokenizer">PHP tokenizer functions</a> are required.
pl: <a href="@tokenizer">Funkcje generatora wzorców PHP</a> są wymagane.

en: Multilanguage
pl: Wielojęzyczne

en: Dates
pl: Daty

en: Read the documentation
pl: Czytaj dokumentację

en: Special
    characters
pl: Znaki
    specjalne

en: Special\ncharacters
pl: Znaki\nspecjalne

en: Embedded $variable
pl: Osadzony $variable

en: Help called
pl: Wezwano pomoc

en: This is some help
pl: To jest pomoc

en: Test strings
pl: Testowy napis
