Translation template extractor (7.x-3.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Files
id: Berkas

en: Done
id: Selesai

en: Not available
id: Tidak tersedia

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Available
id: Ketersediaan

en: Errors
id: Kesalahan

en: Warnings
id: Peringatan
