Translation template extractor (7.x-3.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Files
lv: Faili

en: Done
lv: Pabeigts

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Available
lv: Pieejams

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Warnings
lv: Brīdinājumi
