Translation template extractor (7.x-3.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Files
az: Fayllar

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Available
az: Mövcuddur

en: Errors
az: Səhvlər

en: Warnings
az: Xəbərdarlıqlar
