Translation template extractor (7.x-3.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Done
eu: Eginda

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Available
eu: Gaituta

en: Extract
eu: Erauzi
