Power Menu (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Add
ta: சேர்

en: - None selected -
ta: - தெரிவு இல்லை -

en: Alias
ta: மாற்றுவழி

en: Properties
ta: பண்புகள்
