Power Menu (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Add
tr: Ekle

en: - None selected -
tr: - Seçim yapılmamış -

en: Alias
tr: Takma ad

en: Properties
tr: Özellikler
