Power Menu (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Add
vi: Thêm

en: - None selected -
vi: - Không có mục nào được chọn -

en: Alias
vi: Tên giả

en: Properties
vi: Thuộc tính
