Power Menu (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Add
cy: Ychwanegu

en: - None selected -
cy: -Dim wedi ei ddewis-

en: Alias
cy: Arallenw

en: Properties
cy: Priodweddau
