Power Menu (7.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Add
hu: Hozzáadás

en: - None selected -
hu: - Nincs kiválasztott elem -

en: Alias
hu: Álnév

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Create Taxonomy term
hu: Taxonómia kifejezés létrehozása
