Power Menu (7.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Add
fa: افزودن

en: - None selected -
fa: - بدون انتخاب -

en: Alias
fa: نام مستعار

en: Properties
fa: مشخصات
