Power Menu (7.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Add
he: הוספה

en: - None selected -
he: - לא נבחרו -

en: Alias
he: מיקום

en: Properties
he: מאפיינים
