Power Menu (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Add
uk: Додати

en: - None selected -
uk: - Не обрано -

en: Alias
uk: Синонім

en: Properties
uk: Властивості
