Power Menu (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Add
ja: 追加

en: - None selected -
ja: - 選択されていません -

en: Alias
ja: エイリアス

en: Properties
ja: プロパティー
