Power Menu (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Add
oc: Apondre

en: - None selected -
oc: - Pas cap -

en: Alias
oc: Aliàs

en: Properties
oc: Proprietats
