Power Menu (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: - None selected -
bo: -གང་ཡང་བདམས་མེད-

en: Alias
bo: མིང་གཞན

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།
