Power Menu (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Add
ca: Afegeix

en: - None selected -
ca: - cap seleccionat -

en: Alias
ca: Àlies

en: Properties
ca: Propietats
