Power Menu (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Add
hi: जोड़ें

en: - None selected -
hi: - कोई चयनित नही -

en: Alias
hi: उपनाम

en: The following aliases are also pointing to this path:
hi: निम्नलिखित उपनाम भी इसी पाथ को इंगित करते हैं:

en: Automatically setup an alias. This relies on the core path module.
hi: उपनाम स्वतः स्थापित| ये प्रमुख पाथ मॉड्यूल पर निर्भर करता है|
