Power Menu (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Add
lv: Pievienot

en: - None selected -
lv: - Nav izvēlēts -

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: Properties
lv: Īpašības
