Power Menu (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Add
ru: Добавить

en: - None selected -
ru: - Ничего не выбрано -

en: Alias
ru: Синоним

en: Properties
ru: Свойства
