Power Menu (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Add
az: Əlavə et

en: - None selected -
az: - Heç biri seçilmədi -

en: Alias
az: Ləqəb

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər
