Power Menu (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Display
ca: Visualització

en: Fields
ca: Camps

en: Breadcrumb settings
ca: Paràmetres del fil d'ariadna

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Menu name
ca: Nom del menú

en: Set breadcrumb
ca: Estableix el fil d'ariadna

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: No menus available.
ca: Cap menú disponible.
