Power Menu (7.x-2.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan
