Power Menu (7.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Display
fr: Affichage

en: Fields
fr: Champs

en: Breadcrumb settings
fr: Paramètres du fil d'Ariane

en: Manage fields
fr: Gérer les champs

en: Menu name
fr: Nom du menu

en: Fields settings
fr: Paramètres des champs

en: Set breadcrumb
fr: Définir le fil d'Ariane

en: Menu Path
fr: Chemin du Menu

en: Handlers
fr: Gestionnaires

en: Manage display
fr: Gérer l'affichage

en: Handler settings
fr: Paramètres de gestionnaire (handler)

en: Add title to breadcrumb
fr: Ajouter un titre au fil d'Ariane
