Power Menu (7.x-2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Menu name
hi: मेनू नाम
