Power Menu (7.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Display
hr: Prikaz

en: Fields
hr: Polja

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Menu name
hr: Naziv izbornika

en: Manage display
hr: Uredi prikaz
