Power Menu (7.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Display
is: Sýna

en: Fields
is: Svæði

en: Menu name
is: Nafn á valmynd
