Power Menu (7.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Display
oc: Afichatge

en: Fields
oc: Camps

en: Manage fields
oc: Gerir los camps

en: Menu name
oc: Nom del menú

en: Set breadcrumb
oc: Definir lo fial d'Ariana

en: Manage display
oc: Gerir l'afichatge
