Power Menu (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Home
pt: Início

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Weight
pt: Peso

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: Display
pt: Exibição

en: Fields
pt: Campos

en: Breadcrumb settings
pt: Configurações de trilha de navegação

en: Manage fields
pt: Gerenciar campos

en: Menu name
pt: Nome do menu

en: Set breadcrumb
pt: Definir trilha de navegação

en: Manage display
pt: Gerenciar exibição
