Power Menu (7.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Display
th: แสดงผล

en: Manage fields
th: จัดการช่องรับข้อมูล

en: Menu name
th: ชื่อเมนู

en: Manage display
th: จัดการการแสดงผล
