Power Menu (7.x-2.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں
