Power Menu (7.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Display
vi: Hiển thị

en: Fields
vi: Các trường

en: Manage fields
vi: Quản lý trường

en: Menu name
vi: Tên menu liên kết

en: Manage display
vi: Quản lý hiển thị
