Power Menu (7.x-2.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Display
bg: Дисплей

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: Menu name
bg: Име на меню
