Power Menu (7.x-2.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Fields
bn: ফিল্ড
