Power Menu (7.x-2.0-alpha2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Fields
el: Πεδία

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Menu name
el: Όνομα μενού

en: Manage display
el: Διαχείριση εμφάνισης
