Power Menu (7.x-2.0-alpha2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Display
et: Kuva

en: Fields
et: Väljad

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: Manage display
et: Kuva haldus
