Power Menu (7.x-2.0-alpha2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Display
he: תצוגה

en: Fields
he: שדות

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Menu name
he: שם תפריט

en: Manage display
he: ניהול תצוגה
