Power Menu (7.x-2.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Fields
hu: Mezők

en: Breadcrumb settings
hu: Morzsa beállításai

en: Manage fields
hu: Mezők kezelése

en: Menu name
hu: Menünév

en: Set breadcrumb
hu: Morzsa beállítása

en: Handlers
hu: Kezelők

en: Manage display
hu: Megjelenés beállítása

en: Create Taxonomy term
hu: Taxonómia kifejezés létrehozása

en: Handler settings
hu: Kezelő beállítások
