Power Menu (7.x-2.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Display
jv: Tampilan

en: Fields
jv: Field

en: Manage fields
jv: Nata field

en: Menu name
jv: Jeneng menu

en: Manage display
jv: Nata tampilan
