Power Menu (7.x-2.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Fields
lv: Lauki

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu
