Power Menu (7.x-2.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Display
mn: Харуулах

en: Menu name
mn: Цэсний нэр
