Power Menu (7.x-2.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Display
ar: العرض

en: Fields
ar: الحقول

en: Manage fields
ar: تسيير الحقول

en: Menu name
ar: اسم القائمة

en: Manage display
ar: تسيير العرض
