Power Menu (7.x-2.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Display
ast: Pantalla
